Kurumsal Baskı Çözümleri

Canon i-SENSYS MF453dw

Canon i-SENSYS MF453dw, monokrom lazer teknolojisini kullanarak baskı, kopyalama ve tarama fonksiyonlarını birleştiren üstün performanslı bir çok fonksiyonlu yazıcıdır. Bu çok yönlü cihaz, etkileyici baskı hızları, çeşitli bağlantı seçenekleri ve güvenilir işlevselliği ile dikkat çeker.

Bu Canon yazıcı, dakikada 38 sayfaya kadar tek taraflı siyah-beyaz baskı hızıyla işleri hızla tamamlar. A5 boyutunda yatay baskılarda dakikada 63,1 sayfaya kadar çıkabilen bu yazıcı, çift taraflı baskılarda da etkileyici bir performans sergiler. 1.200 x 1.200 dpi’ye kadar baskı çözünürlüğüyle belgelerinizi net ve kaliteli bir şekilde çıkarır. Ayrıca, 14 saniye veya daha az bir ısınma süresi ile hızlı bir şekilde çalışmaya başlar.

Canon yazıcının fotokopi özellikleri arasında dakikada 38 sayfaya kadar tek taraflı hız, çift taraflı fotokopi yeteneği, 600 x 600 dpi çözünürlük ve çeşitli fotokopi modları yer alır. Tarama özellikleri renkli tarama, yüksek çözünürlükte tarama (9.600 x 9.600 dpi’ye kadar), çift taraflı tarama yeteneği ve farklı tarama yöntemlerini içerir.

Kağıt yönetimi açısından, 250 yapraklık kaset, 100 yapraklık çok amaçlı tepsi ve 50 yapraklık otomatik belge besleyici (ADF) gibi geniş bir kağıt kapasitesine sahiptir. Ayrıca, çeşitli medya türleri ve boyutlarına uygun olarak tasarlanmıştır.

Bu canon yazıcı, USB 2.0, Ethernet, kablosuz 802.11b/g/n ve kablosuz doğrudan bağlantı gibi çeşitli arayüz seçenekleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun bir çözüm sunar. İşletim sistemleri arasında Windows, Mac OS X ve Linux bulunur. Ayrıca, yazılım ve yazıcı yönetimi için MF Scan Utility, Uzak Kullanıcı Arayüzü (RUI), Departman Kimliği Yönetimi gibi özelliklere sahiptir.
Canon i-SENSYS MF453dw, 750 – 4.000 sayfa aralığındaki önerilen aylık baskı hacmi ile orta ölçekli işletmeler ve yoğun baskı ihtiyaçlarına sahip kullanıcılar için mükemmel bir çözümdür. Güçlü işlemci, 1 GB bellek ve 12,7 cm renkli dokunmatik ekran gibi özelliklere sahiptir. 453 mm x 464 mm x 392 mm boyutları ve 17,2 kg ağırlığıyla, ofis ortamlarına uygun bir tasarıma sahiptir.

Çevre dostu çok fonksiyonlu yazıcı olan Canon i-SENSYS MF453dw, düşük güç tüketimi, hızlı uyku modu ve enerji tasarrufu sağlayan özelliklere sahiptir. Ayrıca, çeşitli güvenlik protokollerini destekleyerek kullanıcıların verilerini koruma altına alır.

Ofis için uygun fiyatlı yazıcılardan olan Canon i-SENSYS MF453dw, güçlü özellikleri, hızlı performansı ve çeşitli bağlantı seçenekleri ile işyerlerinde verimliliği artırmak için mükemmel bir monokrom çok fonksiyonlu yazıcıdır.

Piyasanın En uygun canon yazıcı fiyatını bu kampanya linkinde bulabilirsiniz