Canon Blog

Canon i-SENSYS LBP673Cdw

Canon i-SENSYS LBP673Cdw Wi-Fi Renkli Lazer Yazıcı

Tek Fonksiyonlu Renkli Yazıcılar

Canon i-SENSYS LBP673Cdw modeli, kompakt tasarımı, geniş bağlantı seçenekleri, renkli baskı kapasitesi ve tek fonksiyonlu lazer yazıcı özellikleriyle küçük ofisler için üst düzey verimlilik sunar.

Genel Bakış Teknik Özellikler Dakikada 33 sayfa A4 baskı hızları

Bulut baskı bağlantısı

5 satır LCD ekran

Güvenli PIN ile baskı

İş akışı verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için bulut teknolojisinin gücünden faydalanın. Bulut bağlantısı ve yüksek baskı hızları, küçük ofis ortamınızda çeşitli medya boyutlarında sorunsuz bir baskı deneyimi sunarak büyük bir üretkenlik artışı sağlar.

Hızlı Baskı Dakikada 33 sayfaya kadar A4 renkli baskı hızı, aynı zamanda çek ve fatura gibi küçük medya türlerini işleyerek işletmenizin performansını artırmanıza olanak tanır.

Bulut Bağlantısı Microsoft Evrensel Yazdırma desteği sayesinde, Google Drive, DropBox ve OneDrive gibi bulut depolama hizmetlerinden belge yazdırma işlemini kolaylıkla yönetin.

Canon i-SENSYS LBP673Cdw Kullanımı Kolay Sık kullanılan işlerde zaman tasarrufu sağlamak için doğrudan yazıcı ekranından yapılan ayarlar için kullanıcı dostu kısayol düğmeleri, kullanıcı deneyimini kolaylaştırır.

Yüksek Güvenlik Güvenli PIN işlevi ve Açılışta Sistemi Doğrulama işlevi ile kullanıcı erişimini sınırlayarak cihazınızı ve hassas belgelerinizi etkili bir şekilde koruyun.

En uygun fiyatlı Lbp673Cdw renkli yazıcıyı buradan alabilirsiniz.